V M&M aupair solutions vycházíme z předpokladu, že pro dítě je velmi přínosné poslouchat cizí jazyk již v brzkém věku, byť třeba jen podprahově. Čím dříve dítě do kontaktu s cizím jazykem přijde, tím bude pro něj budoucí výuka lépe zvládnutelná. Proto jsme se začali zabývat také zprostředkováním au pair schopných komunikace v cizím jazyce pro rodiny, které žijí v Praze a které mají zájem o výpomoc v domácnosti a hlídaní dětí. Naše au aupair ovládají cizí jazyky a můžou tak v rodině komunikovat anglicky. Pracovní doba závisí na potřebách rodiny a určí se po vzájemné dohodě. Možné jsou příležitostné, ale také pravidelné návštěvy au pair v rodině.

 

Pro koho je program určený?

Pro všechny rodiny žijící v Praze a okolí, které mají zájem o cizojazyčnou výpomoc -  hlavně při hlídaní dětí.

 

Práce au pair obyčejně zahrnuje tyto úlohy:

  • starání se o děti
  • vyzvedávání ze školy
  • pomoc s psaním domácích úkolů
  • výpomoc s domácími pracemi
  • organizacevolného času
  • přípravajídla

 

 

Postup, podle kterého do Vaší rodiny zprostředkujeme dívku nebo paní na pravidelné či občasné hlídání a starání se o Vaše děti: 

 

  I.VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU - Máme pro Vás připraven dotazník k vyplnění, ze kterého se dozvíme základní informace o Vaší rodině, Vaše potřeby, preference a speciální požadavky. 

 

  II.PODPIS SMLOUVY A VÝBĚR AU PAIR – Nyní následuje osobní setkání s pracovníkem agentury MM aupair solutions, který Vám vysvětlí principy spolupráce s naší agenturou. Po podepsání smlouvy o zprostředkování zaměstnanci zpracují Vámi poskytnuté údaje a připraví pro Vás několik nabídek au pair s jejich kompletním profilem. Z nabídek si budete moci zvolit tu au pair, která by Vám vyhovovala nejvíce. Je také možná i osobní konzultace na setkání s pracovníkem M&M au pair agentury, který Vám velmi rád s výběrem poradí. 

 

  III.SETKÁNÍ S AU PAIR - Následně Vám zařídíme osobní schůzku s au pair, kterouj ste si vybrali. Na setkání s au pair budete mít možnost prodiskutovat Vaši budoucí spolupráci a dohodnout se na dalších detailech. 

 

  IV. ZKUŠEBNÍ TÝDEN - Na to, abyste si ověřili Váš správný výběr au pair, budete mít první týden, který lze nazvat zkušebním. V případě, že se zprostředkovanou au pair budete spokojeni, podepíšete s ní rámcovou Dohodu o výkonu činnosti.

   

 

 

Formulář pro rodiny se zájmem o Au pair ke stáhnutí zde:

 
www.mmaupair.com
Hosting by AOSONE